Глава адміністрації Орбана, що називав український закон про освіту "напівфашистським", їде на Закарпаття, - ЗМІ


Глава адміністрації прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана Гергей Гуйяш планує відвідати Закарпаття 15 липня

Про це з посиланням на власні джерела повідомляє Varosh. Об этом сообщает ukrkryvda.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зазначається, що формальна причина візиту угорського високопосадовця – відкриття реформатської церкви у селі Паладь-Комарівці в Ужгородському районі. Статус візиту – неофіційний.

Слід зауважити, що візит Гергея Гуйяша має відбутися всього за день до візиту на Закарпаття міністра закордонних справ Угорщини Пийтера Сійярто, який має відвідати Берегово у вівторок, 16 липня. Також додамо, що 11 липня Закарпаття, а саме Берегово, відвідав заступник міністра МЗС Угорщини Левенте Модьор.

Всі 3-є угорські високопосадовці, насамперед, Пийтер Сійярто та Гергей Гуйяш, є дуже близькими до прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, і є фактично його політичними alter ego.

Пийтер Сійярто добре відомий українській аудиторії, як один з угорських "яструбів" в українсько-угорському конфлікті останніх 2-х років.

Гергей Гуйяш є не менш впливовим, адже перед тим, як очолити адміністрацію Віктора Орбана, він працював керівником фракції партії влади Фідес у парламенті, і був одним із авторів нової угорської конституції, ухвалення якої спричинило чималий скандал не тільки в Угорщині, а й у ЄС з огляду на велику кількість сумнівних з точки зору демократичності норм.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/11/glava_administraciyi_orbana_scho_nazyvav_ukrayinskyy_zakon_pro_osvitu_quotnapivfashystskymquot_yide_na_zakarpattya_zmi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя