Ізраїль готується до історичного перемир’я з країнами Перської затоки


Міністр закордонних справ Ізраїлю Ісраель Кац підтвердив інформацію, що з’явилася в ЗМІ, про те, що Єрусалим виступив з ініціативою підписання пакту про ненапад з арабськими країнами Перської затоки

Про це він написав у Twitter, передає Еспресо.TV. Об этом сообщает korr.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Останнім часом я за підтримки США просуваю політичну ініціативу щодо підписання договору про ненапад з арабськими країнами Перської затоки. Цей історичний крок покладе край конфлікту і буде сприяти співпраці між цивільними до підписання мирних угод", — заявив він.

За словами Каца, він представив відповідну програму міністрам закордонних справ арабських країн і спецпосланникові президента США на Близькому Сході Джейсону Грінблатту під час останньої сесії Генеральної Асамблеї ООН.

לאחרונה אני מקדם, בגיבוי רה״מ, יוזמה מדינית לחתימת ״הסכמי אי לוחמה״ עם מדינות המפרץ הערביות. מהלך הסטורי, שישים קץ לסכסוך ויאפשר שת״פ אזרחי עד לחתימת הסכמי שלום. בביקורי באו״ם הצגתי את התוכנית לשרי חוץ ערביים ולשליח האמריקאי גרינבלט. אמשיך לפעול לחיזוק מעמד ישראל באזור ובעולם. pic.twitter.com/cNwl60igEN

— ישראל כ”ץ Israel Katz (@Israel_katz) 6 октября 2019 г.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/06/izrayil_gotuyetsya_do_istorychnogo_peremyrya_z_krayinamy_perskoyi_zatoky”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя