Під час ремонту доріг у Києві «Київавтодор» обіцяє висаджувати «компенсаційні» дерева


Відтепер під час ремонтів і реконтсрукцій доріг працівники «Київавтодору» висаджуватиме дерева. Таке нововведення комунальна корпорація запровадила за дорученням Київського міського голови Віталія Кличка, повідомляє департамент транспортної інфраструктури КМДА. Об этом сообщает СХРОН со ссылкой на СМИ.


«Кількість автотранспорту постійно зростає. Тому збільшується його вплив на екологічний стан міста. Щоб поліпшити ситуацію, під час ремонтів і реконструкцій доріг висаджуватимемо дерева. Масштабне озеленення відбувається в рамках проведення робіт на мосту Метро через Русанівську протоку», – коментують впровадження у КМДА.
У департаменті наголосили, що під час ремонту підрядники розчищують самосів. Відтепер як компенсацію висаджуватимуть дорослі сформовані дерева, а це гарантує, що вони приймуться і швидше будуть рости. Зокрема, на вулицях Дніпровського району вже посадили клен гостролистий, граб звичайний, катальпу бігнонієвидну, ліквідамбар смолоносний та інші.


* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/11/14/pid-chas-remontu-dorig-u-kyyevi-kyyivavtodor-obitsyaye-vysadzhuvaty-kompensatsijni-dereva/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя